Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Особистий кабінет
Меню
Наша адреса: м.Київ вул.Пріорська 14
м.Київ вул.Пріорська 14
Телефони: 38(068)620-37-83
Пнд. - Птн.: 10:00 - 18:00
Сб.: 10:00 - 14:00
Вс.: Вихідний
38(068)620-37-83 Замовити дзвінок

Наші Гарантії


Інтернет-магазин «LuxPL» має офіційний статус у Європі та в Україні. Ми вже багато років працюємо, доставляючи товари з Європи до України. Інтернет-магазин «LuxPL» - це одна із послуг, яку пропонує наша компанія. Більш детальну інформацію про наші послуги Ви зможете отримати у розділі: «Додаткові послуги». < /p>

Наші гарантії:

1)    Ми гарантуємо те, що Ви отримаєте повну та правдиву інформацію, яку ми запитуємо.

2)    Ми гарантуємо те, що Ви отримаєте саме той товар, який Ви обрали та замовили у нас.

3)    Ми гарантуємо те, що у разі порушення умови гарантії польським продавцем, ми зобов'язуємося взяти всі грошові кошти. витрати на себе.

4)    Ми гарантуємо те, що все, що написано на сайті «LuxPL» буде виконано з нашого боку на всі 100%.

Про те, як відбувається повернення або обмін товарів, Ви можете дізнатися в Розділі: «Повернення та обміни».

Наші рекомендації:

Задавайте питання, що Вас цікавлять (що це за товар; це оригінал або підробка; на скільки часу діє гарантія; яким чином здійснюється повернення; в якому випадку гарантія не діє і т.д. д.) Ми також, як і Ви хочемо, щоб Ви отримали те, що хочете. Адже саме в тому випадку, якщо Ви будете задоволені покупкою на «LuxPL» ми зможемо надалі працювати. Тому, як у Європі виживає той інтернет-магазин, який приносить користь, а не шкоду.

Обов'язково перевіряйте наявність чека при отриманні товару. У разі, якщо чек відсутній, обов'язково сповістіть свого менеджера перед тим, як забрати товар із відділення Нової Пошти. Якщо Ви захочете повернути або обміняти товар, без чека це зробити буде неможливо!

 

З повагою, адміністрація інтернет-магазину «LuxPL».